2024. április 28, vasárnap - Valéria

Hírek

Nemzetközi csapatbajnoki győzelem és éremeső a szentendrei úszóktól
2013. Július 23. 09:23, kedd | Helyi

Tíz arany-, tizenkét ezüst- és tizennégy bronzérmet szereztek az ifjú szentendrei úszótehetségek a közelmúltban Esztergomban a nemzetközi Szent István Kupán. Sőt a Kossuth SE úszói megnyerték a csapatbajnokságot.

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen
2013. Július 22. 11:09, hétfő | Sport

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

Négy magyar érem a karatésok egyetemi Eb-jén
2013. Július 22. 10:34, hétfő | Sport

Négy magyar érem született az egyetemisták és főiskolások hatodik karate Európa-bajnokságán, amelynek a Budaörsi Városi Sportcsarnok adott otthont az elmúlt hét végén.

Megalakult a Szentendrei Futók Közössége a Facebookon
2013. Július 02. 09:29, kedd | Helyi

Új, a szentendrei futókat összefogó közösség alakul a Facebookon, mely azokat várja, akik Szentendrén szoktak futni és esetleg szeretnének társaságban hódolni kedvelt sportjuknak vagy esetleg versenyeken is indulnának.

Wellness-sportos Szent Iván éj a V-8-ban
2013. Június 19. 10:51, szerda | Helyi

Használja ki az év leghosszabb nappalát. Vegyen részt akár 2 edzésen is a V8 Fitnessben, majd pihenje ki fáradalmait a wellnessben egy izgalmas (alkoholmentes) koktél mellett.

Fölényes sikerrel zárta a szezont a Szentendrei KSE
2013. Június 03. 08:56, hétfő | Helyi

Nagyarányú győzelemmel zárta a szezont a Szentendrei KSE, a junior kosarasok ugyanis az egyesület utolsó idénybeli meccsén 77-39-re nyert szombaton Leányfalun.

Öt szentendrei tíz ellen – túlerővel szemben az ifjú kosarasok
2013. Május 29. 09:18, szerda | Helyi

Mindössze öt szentendrei játékos lépett pályára a minap a KKS csapata ellen hazai pályán, a Szentendre KSE utánpótlás kosarasai pedig még a jelentős emberhátrány ellenére is rendkívül szoros meccset játszottak.

Bravúrgyőzelemmel zárta a szezont a szentendrei kosárcsapat - FOTÓK
2013. Május 27. 08:43, hétfő | Helyi

A hosszabbításban győzte le az ELTE-BEAC csapatát a hétvégén a Szentendrei KSE NB II-es felnőtt alakulata, amely ezzel a győzelemmel búcsúzott a szezontól. A fiúk jelenleg a tizenegyedikek a tabellán.

Együtt futott Szentendre a Kinizsi Utcai Futóversenyen
2013. Május 06. 08:42, hétfő | Helyi

Remek futóidőben zajlott le szombaton a XII. Kinizsi Utcai Futóverseny a szentendrei Postás strandon, ahol ezúttal 250 résztvevő rajtolt el a különböző távokon.

Lendülj formába a bikiniszezonra- Tuti tippek Rubint Rékától
2013. Április 26. 08:16, péntek | Helyi

Egy kis odafigyeléssel és testmozgással elérhető a kívánt álomalak. Rubint Réka szerint önmagában a sporttól nem fogyunk le, mellette fontos, hogy táplálkozási szokásainkon is gyökeresen változtassunk.

Focicsapatokat toboroz a Szentendrei Nyári Liga
2013. Április 25. 09:13, csütörtök | Helyi

Szentendrei Nyári Liga néven férfi kispályás labdarúgó bajnokság indul májusban a Móricz Zsigmond Gimnáziumban. A résztvevő alakulatok egészen szeptemberig küzdenek meg szombatonként a bajnoki címért.

Bravúros és fordulatos meccsen győztek a kézisek
2013. Április 23. 07:59, kedd | Helyi

Fordulatos meccsen, többször is hátrányból felállva nyert a férfi kézilabda NBI/B, Nyugati csoportjának 21. fordulóban a szentendrei együttes a Tatai AC ellen hazai pályán vasárnap.