Hírek
2014. Február 19. 07:39, szerda |
Helyi
Forrás: lvp/MTI
Zebrán gázoltak gyalogost Szentendrén

Zebrán gázolt el egy nőt egy személyautó Szentendre belvárosában kedd délelőtt, a főút érintett szakaszán félpályás zárás volt érvényben - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint az Ady Endre utca egyik kijelölt gyalogátkelőhelyén elütött 38 éves nőt kórházba vitték. A helyszínelés befejezéséig a városon átvezető út e szakaszán forgalomkorlátozásra kellett számítaniuk a közlekedőknek. Németh Cecília, a mentők sajtóügyeletese az MTI érdeklődésére azt mondta, hogy a nőt Budapestre, a baleseti intézetbe vitték, sérüléseiről csak a főbb vizsgálatok elvégzése után lehet majd többet tudni.
Kapcsolódó cikk:
Idén már öt gázolás történt pedig még csak február van!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 15. 08:30, vasárnap | Külföld
Donald Trump: nagyrészt Iránról, kisebb részt Ukrajnáról szólt a szombati telefonbeszélgetés Vlagyimir Putyinnal
Donald Trump szerint elsősorban az Irán körül kialakult helyzetről, és kisebb részt Ukrajnáról szólt Vlagyimir Putyin orosz elnök szombaton folytatott telefonbeszélgetése - ezt az amerikai elnök közösségi médiaoldalán közölte.