Hírek

2018. November 05. 09:14, hétfő | Helyi
Forrás: handball.hu

Visszahódította a kupát a Szentendre

2015 után újra a Multichem Szentendre csapatáé a strandkézilabda Bajnokok Kupája, miután a döntőben szétlövésben verte a portugál csapatot.

A Multichem Szentendrei NKE csapata: Csiki Renáta, Friebesz Fanni, Gróz Kitti, Kókai Ágnes, Kovács Rebecca, Kövi Kata, Kretz Fruzsina, Szücs Fanni, Tóth Emese Szilvia, Virág Noémi, Vitovszki Veronika.

V. strandkézilabda Bajnokok Kupája, döntő

Multichem Szentendrei NKE - GRD LECA-apostaganha.com (portugál) 2-1 (16-21, 22-6, 6-2)
Catania
Játékvezetők: Tea Vidović, Nataša Višnjić (horvátok)

A Szentendre egyetlen szettet vesztett az eddigi öt mérkőzésén. A csoportmeccsek keretében már legyőzte mai portugál ellenfelét.

A legjobb kapus: Kókai Ágnes
A legjobb védőjátékos: Tóth Emese Szilvia

A Szentendre mérkőzései az C-csoportban:

Multichem Szentendrei NKE - DHG Odense (dán) 2-0 (11-8, 15-10)
Beach Bazis (német) - Multichem Szentendrei NKE 1-2 (14-12, 10-12, 2-8)
Multichem Szentendrei NKE - GRD LECA-apostaganha.com (portugál) 2-0 (16-6, 15-14)