Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2017. Július 24. 11:10, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Villanyóra szekrénybe rejtette a kulcsot, de a tolvaj tudta ezt

Villanyóra szekrénybe rejtette a kulcsot, de a tolvaj tudta ezt

Egy 55 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként a balassagyarmati nyomozók vasárnap, miután a gyanú szerint pénz lopott egy dejtári házból. Ehhez pedig a tulajdonos villanyóra szekrénybe rejtett kulcsát használta.

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 55 éves dejtári férfi ellen. A nyomozás adatai alapján a gyanúsított vasárnap délelőtt az egyik dejtári családi házba - a villanyóra szekrényben elhelyezett kulccsal - bement, majd onnan készpénzt lopott el. Az 55 éves férfi ezt követően a családi házat bezárta, a kulcsot visszaakasztotta a tárolóhelyére és távozott a helyszínről. A rendőrök a széleskörű adatgyűjtés eredményeképp a bejelentést követően beazonosították, elfogták és a rendőrkapitányság épületébe előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható helyi lakost.

A nyomozók a férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki a bűncselekmény elkövetését elismerte.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.