Hírek
2021. December 28. 16:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Veszekedtek az autóban, súlyos baleset lett a vége
Kocsiban, menet közben veszett össze egy pár Békés megyében. Súlyos baleset lett a vita következménye. A rendőrség most fejezte be az ügy vizsgálatát.
Veszekedés vezetett súlyos balesethez augusztus 5-én Békés megyében. Egy férfi és egy nő autóval Újkígyós külterületén a Csanádapácai út felé tartottak, amikor vitatkozni kezdtek – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a férfi vezetett, a jobb első ülésen ülő nő pedig kipakolta a kesztyűtartót, kiabált, hadonászott és eközben belekapott a kormányba. Emiatt letértek az útról, és az autó felborult.
A pár mindkét tagja megsérült, a nő súlyosan, a férfi könnyebben.
A Békéscsabai Rendőrkapitányság a nő ellen a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az ügy vizsgálata befejeződött, a rendőrség az eljárás iratait hétfőn továbbította az ügyészségre.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
