Hírek
2013. Július 31. 08:16, szerda |
Helyi
Forrás: lvp/videó: tv2.hu
Végveszélyben a szentendrei állatmenhely – segítsünk! - VIDEÓ
Elfogyott a szentendrei állatmenhely működőséhez szükséges anyagi forrás, így kétszázötven állat sorsa került veszélybe. Alig egy hétre való pénze maradt a menhelynek.
Veszélybe került a Szentendrei Árvácska Állatvédő Egyesület menhelyének működése, és így vele együtt kétszázötven állat sorsa is. Alig egy hét működéshez elegendő ugyanis már csak a menhely pénze. Éppen ezért az egyesület segítséget kér a szentendreiektől, a környékbeliektől és mindenkitől, hogy aki teheti, támogassa a Szentendrei Árvácska Állatvédő Egyesület.
Az Árvácska minden megtesz a kisállatokért, akiknek most a segítség életet menthet.
A menhely bankszámla száma: Dunakanyar Takarékszövetkezet - 64700076-10006234
Az Árvácska munkatársai minden fajta adománynak örülnek, ami a 150 kutya és 100 cica napi ellátását, gondozását biztosítja, mégis jelenleg a pénzadomány az, amire legnagyobb szükség van.
A kutyákat mostanság a hőség is sújtja, a nagy forróság ugyanis veszélyes lehet számukra, hangsúlyozta Sztakó Jánosné Edit. A menhely vezetője hozzátette, hogy a napokban ezért minden kutyatartónak jobban oda kell figyelnie kedvencére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 10:00, péntek | Külföld
Donald Trump: tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon
Tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon - jelentette be Donald Trump amerikai elnök csütörtökön, miután egyeztetett a libanoni elnökkel és az izraeli miniszterelnökkel.
