Hírek
2011. Július 11. 07:53, hétfő |
Bulvár
Forrás: Story Online
Útban a következő királyi lagzi

Hamarosan ismét összegyűlhet Anglia uralkodói családja, ugyanis Beatrice hercegnő a lakodalmat tervezgeti üzletember kedvesével.
Nemsokára fátyolra cserélheti Vilmosék lagziján viselt idétlen kalapját Beatrice. A huszonkét éves hercegnő lovagja, Dave Clark ugyanis bármikor megkérheti a kezét. A Virgin űrutazás részlegének vezető értékesítője csak azt várta, hogy a hercegnő lediplomázzon, hogy semmi ne zavarja a családalapítási terveiket. Beatrice pedig több mint valószínű, hogy igent fog mondani a lánykérésre. Ugyanis a szülei tönkrement és botrányos házassága után szeretné megtapasztalni, milyen az, amikor egy férfi és egy nő tökéletes szeretetben él együtt. Bár náluk az esküvő csak formalitás lesz, mivel évek óta gyakorlatilag együtt élnek. Az igenek kimondása persze még nem holnap lesz, mivel a nagy kérdést sem tett még fel Dave, illetve azt sem kis idő megszervezni, hogy az örömanyát, Fergie-t, és Bea húgát, Eugenie miként tartsák majd távol a bárpulttól a lagzin.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:46, kedd | Bulvár
Söréttel lőttek meg ismeretlen elkövetők egy kerecsensólymot a Hortobágyon
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.