Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2021. Március 19. 18:43, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Szünetelnek az útdíjfizetési szolgáltatások szombat estétől vasárnap reggelig

Szünetelnek az útdíjfizetési szolgáltatások szombat estétől vasárnap reggelig

Március 20-án szombaton este 8 óra és március 21-én vasárnap reggel 8 óra között informatikai fejlesztést hajtanak végre az útdíjfizetési rendszerben,

így a megszokott értékesítési szolgáltatások (e-matrica, e-útdíj) átmenetileg nem lesznek elérhetők - közölte pénteken a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt.

A tervezett karbantartás az autópálya-matricával és a viszonylati jeggyel közlekedő, továbbá a fedélzeti eszközt használó ügyfeleket is érinti. Nem lehet majd e-matricát és viszonylati jegyet vásárolni, továbbá HU-GO egyenleget feltölteni sem a társaság saját értékesítési felületein, sem pedig a viszonteladó partnereknél.

A fedélzeti eszközzel közlekedők útdíjbevallásait, megfelelő egyenleg esetén, a karbantartást követően befogadják.

A NÚSZ felhívta a figyelmet arra, hogy a díjköteles útszakaszokat a rendszerfejlesztés ideje alatt sem lehet ingyenesen használni.

Címkék: útdíj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: