Városlista
2026. április 27, hétfő - Zita

Hírek

2013. Szeptember 15. 17:19, vasárnap | Belföld
Forrás: MNO

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Szörényi jelezte, Alföldi személye veszélyes lehet

Botrányra volt ítélve az István, a király legújabb rendezése – mondta Szörényi Levente a Hír TV Versus című műsorában.

A zeneszerző bevallotta: megpróbálta figyelmeztetni a producert, hogy veszélyes lehet Alföldi Róbert személye a darabra nézve, de érveit nem hallották meg. Szörényi Levente szerint a mostani rendezés feláldozta a zenét a koncepció érdekében. Ennek ellenére a zeneszerző úgy látja, inkább hisztéria van a darab körül, mint valós kritika.

„Nem akarok részletekbe belemenni. Elmondtam korábban is, hogy mi tetszett, mi nem tetszett. A zene ki lett herélve, sok ponton, ez kétségtelen. Éppen ezért azt mondom, hogy »Tetszett? Nem!«” – fogalmazott Szörényi Levente.

A teljes interjút este fél tízkor láthatják a Versusban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld

Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát

Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.

2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld

Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje

A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.

2026. Április 27. 10:00, hétfő | Belföld

Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában

Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés

2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld

Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi

Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka