Hírek
2016. November 01. 08:00, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Raktártűzben meghalt egy ember Pomázon
Kigyulladt egy raktár és asztalosműhely hétfő este Pomázon, az épületben egy ember tartózkodott, aki a helyszínen életét vesztette.
Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője elmondta, hogy a Május 1. utcában lévő 400 négyzetméter alapterületű épület mintegy fele ég teljes terjedelmében, közel harminc pomázi, szentendrei és fővárosi tűzoltó dolgozik az oltáson. Az ingatlanban egy ember tartózkodott, akit a tűzoltók rövid keresés után megtaláltak, és kihoztak, de az életét már nem lehetett megmenteni. Az elhunyt személyazonosságáról egyelőre semmit sem lehet tudni.
Fotó: illusztráció
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 27. 07:36, kedd | Sport
Tóth Alex menedzsere: nem szabad irreális elvárásokat támasztani a játékossal szemben
2026. Január 27. 07:36, kedd | Külföld
Teherforgalmi határátkelőket zártak le balkáni fuvarozók az EES bevezetése miatt
osznia-Hercegovina, Szerbia, Montenegró és Észak-Macedónia fuvarozói hétfő délben blokád alá vonták az Európai Unióval közös teherforgalmi határátkelőhelyeket - közölték az érintett szakmai szervezetek.
