Hírek
2018. Május 16. 12:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Postásautót rabolt ki egy férfi Keszthelyen

Csomagszállító postásautóból lopott készpénzt egy férfi Keszthelyen, de a jármű vezetője tetten érte és szemtanúk segítségével visszatartotta - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A rendőrségre kedd délelőtt érkezett bejelentés arról, hogy Keszthelyen, az egyik áruház mögött parkoló csomagszállító postásautót egy férfi ki akart rabolni. A 35 éves elkövető a teherautó fülkéjéből ellopta az ott lévő készpénzt, de a jármű vezetője megzavarta és két, a segítségére siető szemtanúval megpróbálta visszatartani.
A gyanúsított rátámadt a férfiakra, dulakodni kezdtek, ennek során a postás nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
A rendőrök helyszínre érkezésekor az elkövető megpróbált elmenekülni, futás közben pedig szétszórta az eltulajdonított készpénzt, de az egyenruhások pillanatok alatt elfogták.
A keszthelyi rendőrök a férfit őrizetbe vették és rablás megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára