Hírek
2014. Július 25. 07:54, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/szentendrei rendőrség
Néhány percen belül elfogták a laptop-tolvajt a szentendrei rendőrök

Rövid időn belül elfogták a szentendrei rendőrök azt a 20 éves férfit, aki a sértett mellől tulajdonította el a laptopját.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya eljárást folytat lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt B. Kristóf 20 éves szigetmonostori lakos ellen.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába július 23-án 4 óra körüli időben egy férfi tett bejelentést arról, hogy egy szentendrei vendéglátóhely kerthelyiségéből - ahol éjjeli őrként dolgozik - eltulajdonították a laptopját. A bűncselekmény elkövetését a sértett észlelte és bejelentést tett a rendőrségen. A férfi személyleírást adott a tettesről.
A beszerzett adatok alapján a szentendrei járőrök néhány percen belül a bűncselekmény elkövetéséhez közeli úton intézkedés alá vonták B. Kristófot, akinél egy szatyorban megtalálták az éjjeli őrtől eltulajdonított laptopot. A 20 éves férfit a rendőrök elfogták és a Szentendrei Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A sértett a rendőrök gyors intézkedésének köszönhetően néhány percen belül visszakapta a laptopját.
B. Kristóf ellen a további eljárást- szabadlábon hagyása mellett- a Szentendrei Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld
Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne
Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne