Hírek
2015. Január 22. 08:21, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Leégett egy ház Szentendrén – kutyát kellett menteni belőle

Leégett egy ház a minap a Pap-szigeten a Derecskei utcában – értesült a velvet.hu olvasói információ alapján.
A háztűz hírét a Pest Megyei Katasztrófavédelem is megerősítette, mint Csámpai Attila a velvet.hu-nak elmondta, a Pap-szigeten, a Derecskei utcában leégett egy ház, az esetet követően még szakemberek vizsgálják a tűz keletkezésének okát.
A lap értesülései szerint senki sem sérült meg a tűzesetben, egyedül a család kutyáját kellett kimenteniük a tűzoltóknak, de szerencsére az eb is jól van. A ház viszont lakhatatlanná vált.
fotó: Szentendrei Tűzoltóság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 17. 07:45, csütörtök | Életmód
Nébih: biztonságos és kiváló minőségű a magyar hús
A szigorú élelmiszerlánc-felügyeleti hatósági rendszer, benne a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) is garantálja, hogy kizárólag biztonságos magyar hús kerülhet a lakossághoz a húsvéti ünnepekre készülve is
2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld
Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke
Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.