Városlista
2025. április 18, péntek - Andrea

Hírek

2014. December 03. 09:30, szerda | Helyi
Forrás: Lenger Varga Péter - fotó: volanbusz.hu

Ismét átalakul Szentendre buszközlekedése – új megálló is lesz

Ismét átalakul Szentendre buszközlekedése – új megálló is lesz

December elsejétől ismét a Volánbusz Zrt. működteti Szentendre helyi buszközlekedési szolgáltatását. A változás nem érinti a menetrendeket, a jegyek és bérletek árait sem. Egy új megállóval is lesz.

Ismét a Volánbusz Zrt. működteti a helyi buszközlekedést Szentendrén, miután a társaság a szolgáltatást december elsejétől átvette a Homm Kft.-től. A változás azonban sem a menetrendekben, sem a bérletek és jegyek áraiban nem lesz. A novemberi helyi bérleteket december 5-ig használhatják fel az utasok, az előre váltott tömbjegyekkel pedig december elsejétől egy hónapig lehet utazni.

Némi változást azonban hoz az átállás, a helyi bérleteket ugyanis már a Volánbusz Árpád-hídnál lévő jegypénztárában is meg lehet venni a pomázi jegypénztár helyett.

Mindemellett pedig Szentendre, ÉMI elnevezéssel új megállóval is bővül a 869-es busz vonala, Szentendrén a Dózsa György út és az Ipar utca csomópontjánál. A vonalon ráadásul Budapest, Békásmegyer és Szentendre között mindkét irányban munkanapokon további 2-2 új autóbuszjárat közlekedik.

A helyijáratos buszmenetrendekről ITT lehet tájékozódni!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Április 17. 07:45, csütörtök | Életmód

Nébih: biztonságos és kiváló minőségű a magyar hús

A szigorú élelmiszerlánc-felügyeleti hatósági rendszer, benne a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) is garantálja, hogy kizárólag biztonságos magyar hús kerülhet a lakossághoz a húsvéti ünnepekre készülve is

2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld

Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke

Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.