Hírek
2012. November 03. 12:37, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Gyerekbűnözőket fogott a szentendrei rendőrség

A Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat K. M. 17 éves, L. D. 15 éves és L. Tamás 18 éves fiatalkorúak ellen lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján K. M. a Váci Rendőrkapitányság körözése alatt állt, mivel október 6-án megszökött a kemencei gyermekotthonból, oda október 10-én önként tért vissza.
Megállapítást nyert, hogy távolléte alatt három alkalommal, Budapesten és Budakalászon idős nők figyelmét terelte el, és a nyakukból a nyakláncukat kitépte. A nyomozás adatai alapján a rendőrök eljutottak K.M. két társához, L. D. 15 éves és L. Tamás 18 éves szentendrei lakosokhoz, akik a bűncselekmények elkövetésére felbujtották őt.
Az ügyben a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 17. 07:45, csütörtök | Életmód
Nébih: biztonságos és kiváló minőségű a magyar hús
A szigorú élelmiszerlánc-felügyeleti hatósági rendszer, benne a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) is garantálja, hogy kizárólag biztonságos magyar hús kerülhet a lakossághoz a húsvéti ünnepekre készülve is
2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld
Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke
Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.