Hírek

2013. December 13. 08:57, péntek | Helyi
Forrás: Szentendrei Kosárlabda SE

Pályán a szentendrei serdülők: ezúttal két meccs, két vereség

A felnőttek győzelme mellett a serdülők is pályára léptek a szentendrei kosarasok közül múlt hétvégén. A fiatalok ezúttal két vereséget szenvedtek. Szép Márton edző számolt be a mérkőzésekről.

MONORI SE-SZENTENDREI KSE
Az első mérkőzésen kissé megilletődve kezdett a csapat (lehet, hogy a korai kezdés miatt), sorra maradtak ki a tiszta dobóhelyzeteink. Az ellenfél csapatának volt egy nagyon jó játékosa, akinek a semlegesítését nem sikerült megoldanunk.

A második és a harmadik negyedben sokkal jobban játszott a csapat és agresszív védekezésének köszönhetően kiegyensúlyozottabb lett a játék, de sajnos nem sikerült kiegyenlíteni. A kulcsfontosságú pillanatokban sorra hibáztak játékosaink, de ennek ellenére dicséret illeti az egész csapatot, végig hajtottak becsülettel.
Legjobb dobók: Péchy Zsombor18p, Vomberg Frigyes13p.

Végeredmény: MONORI SE-SZENTENDREI KSE 75-56 (20-13,14-12,21-18,20-13)

SZENTENDREI KSE-FRADI
A második mérkőzésen is gyengébben kezdett a csapatunk, de aztán a 2. és 3. negyedben nagyon agresszív védekezéssel és pontos támadójátékkal sikerült felzárkózni. A 3. és 4. negyedben több-ször csak 2-3 pont volt a 2 csapat közti különbség, de sajnos most elmaradt a bravúr.

A veresség ellenére volt néhány kiemelkedő teljesítmény a csapatban: Pál Péter18p, Vomberg Frigyes 25p és Péchy Zsombor18p.

Végeredmény: SZENTENDREI KSE-FRADI 80-91 (11-19,19-16,29-29,21-27)