Hírek
2021. December 12. 11:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Összecserélték két beteg adatait a szolnoki Hetényi Géza kórházban
Összecserélték két beteg adatait a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézetben. Az ügyben a Szolnoki Rendőrkapitányság közokirat-hamisítás miatt rendelt el ismeretlen ellen nyomozást december 9-én
- közölte a megyei rendőr-főkapitányság szombaton az MTI-vel. Piroska Miklós, a kórház főigazgatója a sajtónak korábban azt nyilatkozta, hogy az intézményben valóban betegcsere történt, amelyért a hozzátartozóktól elnézést kértek.
A kórház vezetése felvette velük a kapcsolatot, és azonnali, teljes körű vizsgálat kezdődött, hogy milyen hiba okozta a betegek felcserélését - közölte.
Sajtóértesülések szerint a nyolcvannyolc éves asszonyt látogatta meg a kórházban a lánya, amikor azzal szembesült, hogy nem az édesanyja fekszik abban ágyban, amely az adatok szerint az övé - olvasható a szoljon.hu-n.
Kiderült, hogy az ő családtagja már november 26-án elhunyt, de a másik beteg hozzátartozóját értesítették az esetről, így már ők el is hamvasztották - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.
