Hírek
2015. Március 23. 07:17, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Őrizetben a szentendrei gyilkosság gyanúsítottja
Emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya K. Attila 33 éves budapesti lakos ellen.
Fia találta holtan 42 éves édesanyját március 20-án 0 óra 20 perc körüli időben a nő szentendrei lakásában. Az eljárásba bevont orvosszakértő véleménye szerint az asszony halálát idegenkezűség okozta. A bűncselekmény helyszínének közelében a rendőrök egy eszméletlen állapotban lévő 33 éves fővárosi férfit találtak, akin több sérülés volt. A férfit a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.
A nyomozók K. Attilát március 21-én az esti órákban gyanúsítottként hallgatták ki emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, majd bűnügyi őrizetbe vették. A nyomozóhatóság kezdeményezte a férfi előzetes letartóztatásának elrendelését.
Korábbi cikk:
Gyilkosság Szentendrén
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.
