Hírek
2014. Január 19. 08:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: lvp
Offline: új programsorozat szentendrei fiataloknak
Offline címmel egy új programsorozattal készül a Szentendrei Baptista Gyülekezet és a Kőhegy Alapítvány a szentendrei fiataloknak. Első alkalommal január 24-én Mező Misi, a Magna Cum Laude frontembere lesz a vendég.
Naponta 3,5 órát töltünk internetezéssel, ráadásul az ébren töltött időnk 80 százalékában elérhetőek vagyunk online. Némileg ezt egyensúlyba hozva kezdeményezte a Szentendrei Baptista Gyülekezet és a Kőhegy Alapítvány az Offline elnevezésű programsorozatot. A rendezvénysor célja, hogy a Szentendrén élő fiatalok minőségi, ízléses, egyedi kikapcsolódásban vegyenek részt, melyek során közismert zenészeket, előadókat, humoristákat, zenekarokat hívnak meg a szervezők azért, hogy, ahogy fogalmaznak, a péntek este különleges legyen.
Az első Offline program január 24-én, pénteken 17 kezdődik, a helyszínt a VSz Zrt. biztosítja a Szabadkai út 9. szám alatt, ahol vendég Mező Misi, a Magna Cum Laude frontembere és Szenczy Sándor a Baptista Szeretetszolgálat elnöke lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
