Hírek
2016. November 07. 13:00, hétfő |
Helyi sport
Forrás: handball.hu
Nem védte meg a címét a Szentendre
A strandkézilabda Bajnokok Kupája döntőjében szétlövésben szenvedett vereséget a Mutichem Szentendre, így ezüstérmes lett.
III. Strandkézilabda Bajnokok Kupája, döntő:
Mutichem Szentendre NKE - Deporte y Empresa Clínicas Rincón (1-2)
Viszont a második helyezet is kíváló eredmény a szentendrei röpiseknek. Gratulálunk az eredményhez.
Fotó: sportime.hu (2015-ös döntő fotója)
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 30. 13:00, hétfő | Életmód
XIV. Leó pápa: Krisztus a keresztről kiáltja az embereknek, hogy tegyék le a fegyvert
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
