Hírek
2018. November 22. 07:49, csütörtök |
Bulvár
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Negyvenkilenc percig volt jogosítványa egy német fiúnak

Egy óráig sem melegedhetett a jogosítvány egy fiatal német úrvezető zsebében: 49 perccel a kiadása után bevonták az okmányt.
A tizennyolc éves fiút az észak-rajna-vesztfáliai Hemerben állították meg, 49 perccel a friss jogosítvány átvétele után. A fiú négy barátjával az autóban 50 helyett 95 kilométer/órás sebességgel vezetett.
A jogosítvány bevonásán túl "súlyos pénzbüntetést" kell fizetnie, és "költséges kiegészítő tanfolyamon" is részt kell vennie - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:12, csütörtök | Bulvár
Április végén rendezik meg a VIII. Lélektől-Lélekig fesztivált Veszprémben
Április 24. és 27. között rendezik meg a VIII. Lélektől-Lélekig Színház Gyógyító Erejének Fesztiválját Veszprémben.
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 08. 07:55, kedd | Bulvár
Négynapos lesz idén a Hollókői Húsvéti Fesztivál
Folklórprogramokkal, palóc gasztronómiával, népszokások felelevenítésével és az elmaradhatatlan locsolkodással várja a látogatókat a Hollókői Húsvéti Fesztivál
2025. Április 05. 07:57, szombat | Bulvár
Magyarellenes molinóval üzentek, székely zászlót rongáltak a bukaresti szurkolók Székelyföldön
Magyarellenes molinót feszítettek ki rövid időre a csíkszeredai Mikó-vár előtt, Csíkszentkirályon a turulszobor mellé kitűzött székely zászlót rongálták meg a Steaua Bucuresti futballcsapat szurkolói Székelyföldön