Városlista
2026. január 26, hétfő - Vanda

Hírek

2018. Március 27. 18:37, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó: facebook.com/Országos Meterorológiai Szolgálat

Négynaposra bővítette veszélyjelzését a meteorológiai szolgálat

Négynaposra bővítette veszélyjelzését a meteorológiai szolgálat

Négynaposra bővítette veszélyjelző előrejelzését az Országos Meteorológiai Szolgálat, amely erre a Facebook-oldalán hívta fel a figyelmet kedden.

A szolgálat honlapján (www.met.hu) általános élet- és vagyonvédelmi célokat szolgáló figyelmeztető rendszert működtet azzal a céllal, hogy kritikus időjárási helyzetekben, illetve ezeket megelőzően hiteles információforrást biztosítson. A veszélyjelzési információk a www.met.hu/idojaras/veszelyjelzes, illetve a veszelyjelzes.met.hu oldalon érhetők el.

Eddig csak az adott és a következő napra adtak térképes figyelmeztető előrejelzést a várható veszélyes időjárási jelenségekről - mint például a várható extrém hideg, kánikula, havazás, heves zivatar, tartós köd veszélyéről -,
mostantól viszont a harmadik és negyedik napra is készül előrejelzés.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld

Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését

A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly

2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld

Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni

Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország