Hírek
2013. Június 21. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Minimális változtatásokkal frissül a Suzuki Swift
A Suzuki Swift életében is eljött a pont, hogy átélje a szinte kötelező frissítést, ám a japánok ezúttal még a szokásosnál is visszafogottabban nyúltak az esztergomi kisautóhoz. Könnyen lehet, hogy a hamarosan érkező utód miatt nem piszkálták jelentősebben.
Noha a gyártó hivatalos sajtóközleménye még nem futott be szerkesztőségünkbe, a kiszivárgott fotók alapján szinte minden fontosabb momentumot meg tudunk állapítani. Azt már most kijelenthetjük, hogy aki Swiftet szeretne vásárolni, nem feltétlenül érdemes várnia a friss, 2014-es modellévű változatra, oly csekély a módosítások száma.
Kívülről a manapság már nélkülözhetetlen kellék, a ledes nappali menetfény tűnik fel, illetve a külső visszapillantó tükrök házába költöztetett irányjelzők, egyéb változtatást hiába keresünk. A motorpalettát illetően több mint valószínű, hogy egyáltalán nincs újdonság, ám mindezt nem bánjuk, ugyanis az 1242 köbcentis benzines, illetve az 1,25-ös turbódízel is bizonyította rátermettségét tesztjeinken. Az utastér a fotók tanúsága szerint ugyancsak érintetlen maradt, egyedül az árlista esetleges módosulása felett lebeg kérdőjel, de könnyen lehet, hogy a Suzuki ezen sem morfondírozik sokat, és a szeptemberben esedékes frankfurti autószalonon bemutatkozó friss Swiftet valószínűsíthetően változatlan áron kínálja majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
