Hírek
2018. Április 16. 14:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Menekülés közben több balesetet okozott egy férfi Tinnyénél

Elfogtak egy férfit, aki járművével elmenekült a rendőri ellenőrzés elől hétfőn Tinnyén, majd több közúti balesetet okozott - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-vel.
András Tamás elmondta: a 37 éves férfi ki akarta vonni magát a rendőri intézkedés alól, ezért autójával elhajtott az ellenőrzés helyszínéről. Menekülés közben több, anyagi kárral járó balesetet is okozott, végül Tinnye és Perbál között, a 102-es főúton a kocsi összeütközött egy busszal. A személyautó az árokba csúszott, a férfi pedig gyalog próbált továbbmenekülni, de a rendőrök elfogták.
A szóvivő kitért arra, a férfi ellen a Budaörsi Rendőrkapitányság indított eljárást közúti veszélyeztetés miatt.
A rendőrség egyelőre még nem közölte, hogy miért próbált meg elmenekülni a férfi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára