Városlista
2025. november 27, csütörtök - Virgil

Hírek

2013. Június 16. 11:01, vasárnap | Helyi
Forrás: MTI

Megrögzött szentendrei potyázót fogtak el egy győri szállodában

Megrögzött szentendrei potyázót fogtak el egy győri szállodában

Megrögzött potyázót fogtak el egy győri szállodában. A férfi ellen már több elfogatóparancs volt érvényben hasonló ügyek miatt - közölte szombaton a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

Kálmán Gabriella elmondta: egy panziós hívta ki a rendőröket, mivel egy általa kapott fényképes figyelmeztetés alapján gyanította, hogy fizetési problémái lesznek a vendéggel. A 41 éves szentendrei férfi a járőröknek beismerte, hogy több szállodában vendégeskedett már, és az azokban felhalmozott tartozását sosem egyenlítette ki.

Mire a győri fogadós gyanút fogott, a férfi már nála is mintegy 70 ezer forintnyi számlát csinált. A férfit a rendőrök őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja

Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.

2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár

Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek

A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére

2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár

Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát

2025. November 27. 07:39, csütörtök | Életmód

Öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdetett az MVM

Az ünnepi időszakra időzítve, több mint öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdet lakossági ügyfelei számára az MVM - közölte a társaság a Facebook-oldalán szerdán.