Hírek
2022. Március 13. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megkéselte volt párját egy nő Dunaújvárosban
Mellkason szúrta volt párját egy nő Dunaújvárosban, a rendőrök néhány órán belül azonosították, majd a szombat reggeli órákban lakóhelyén elfogták a gyanúsítottat
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. A tájékoztatás szerint a 23 éves férfit életveszélyes sérülésekkel vitte kórházba apja. Az ügyről a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórházból ügyeletes orvosa tett bejelentést a rendőrségen. Az orvos szerint a férfi esetében azonnali műtétre volt szükség. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság az ügy kapcsán életveszélyt okozó testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást.
Az elfogott 27 éves feltételezett elkövető lakásán több vérgyanús szennyeződést és az elkövetés vélt eszközét is lefoglalták a rendőrök. A nőt a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, őrizetbe vették, kihallgatták és kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
