Hírek
2014. Május 16. 09:11, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/Szentendrei rendőrség
Megint egy ittas közúti baleset Szentendrén

Ismét egy ittasan okozott közúti balesetről számolt be a szentendrei rendőrség. Az eset még márciusban történt, de az egyenruhások a minap zárták le az ügyet.
D. József 27 éves budapesti lakos március 8-án 16 óra 45 perc körül ittasan közlekedett az általa vezetett gépjárművel Szentendre lakott területén kívül, Annavölgy felől Sikáros irányába, amikor elveszítette az uralmat a jármű felett és letért az útról. A fővárosi férfi először egy fának ütközött, majd a patakmederbe zuhant. A balesetben a gépkocsi utasa megsérült.
A férfi ellen járművezetés ittas állapotban bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. Gyanúsítotti kihallgatása során elismerte a bűncselekmény elkövetését.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya az ügyben befejezte a nyomozást és a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte a Szentendrei Járási Ügyészség részére.
Kapcsolódó cikk:
Hihetetlen mennyi az ittas vezető Szentendre térségében
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 16. 07:16, hétfő | Életmód
Parajd - A Nagy-Küküllőn és a Maroson is meghaladja már a megengedett értéket a só koncentrációja
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport
Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.