Városlista
2026. január 28, szerda - Károly,

Hírek

2020. Március 17. 05:34, kedd | Belföld
Forrás: mti

Meggyógyult a második beteg Magyarországon

Meggyógyult a második beteg Magyarországon

Meggyógyult a második olyan magyarországi beteg, akit az új koronavírus okozta fertőzés miatt ápoltak – közölték a koronavirus.gov.hu kormányzati oldalon hétfőn késő este.

Azt írták, hogy egy iráni állampolgár hagyhatta el a kórházat.

Az első magyarországi gyógyult koronavírus-fertőzöttet múlt csütörtökön jelentették be, ő is iráni volt.

Jelenleg Magyarországon 39 az igazoltan az új koronavírussal fertőzöttek száma; 2-en már meggyógyultak; 1 ember elhunyt. Karanténban 137-en vannak, míg az akkreditált laboratóriumban vizsgált minták száma 1470 – olvasható a koronavirus.gov.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot

2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld

Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.

2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk