Városlista
2025. február 6, csütörtök - Dóra

Hírek

2012. Január 28. 07:19, szombat | Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu

Megérkezett! Az új BMW X6 M - VIDEÓ

Megérkezett! Az új BMW X6 M - VIDEÓ

Most akkor miben is változott?

A BMW végre hivatalosan is közzétette az első fényképeket a felfrissített X6 M modellről. Szinte nagyítóval kell keresni a különbségeket, ugyanis mindössze egy új rács került az első lökhárítóba, illetve a LED-ekkel kiegészített első fényszórók jelzik, hogy valami új van a levesben. A belső tér változtatásai még ennél is kisebbek, mindössze új bőrözések jelentek meg a választékban.

A mozgatásról a már ismert duplaturbós, 4.4 literes V8-as motor gondoskodik a bűvös 555 lóerővel (408 kW) és 680 Nm csúcsnyomatékkal. Ehhez csatlakozik a hatsebességes M Sport automataváltó, amely mind a négy keréknek küldi a megfelelő mennyiségű erőt. Ilyen technikával a hatalmas SUV mindössze 4,7 másodperc alatt van százon, míg végsebessége a megszokott, 250 km/órás, elektromosan limitált érték.

Címkék: BMW X6 M

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 05. 07:45, szerda | Belföld

Energiaügyi Minisztérium: több mint 10 ezer kifizetésnél tart a Napenergia Plusz Program

A Napenergia Plusz Programban nyertes családok száma mára meghaladta a 21 ezret és felüknek már utaltak is a támogatásból - közölte az Energiaügyi Minisztérium (EM) kedden a Facebook oldalán.

2025. Február 05. 07:44, szerda | Belföld

Tűz volt a Puskás Arénában

Tűz ütött ki a Puskás Arénában, a hatodik emeleten két légtechnikai berendezés égett - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivő-helyettese kedden este az MTI-t.

2025. Február 05. 07:41, szerda | Belföld

Orbán Viktor: kibővül az otthonfelújítási program úgy, hogy a nyugdíjasok is felvehessék

Van egy vidéki otthonfelújítási program családosoknak, ötezernél kisebb településeken. Ezt ki fogjuk bővíteni, úgy, hogy a nyugdíjasok is felvehessék -

2025. Február 04. 07:45, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Donald Trump teremtheti meg az új geopolitikai egyensúlyt

Trump visszatérését a politikába a kormányfő előnyösnek nevezte Magyarország számára, mivel enyhült a korábbi brüsszeli és washingtoni nyomás.