Hírek
2014. Március 20. 07:27, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp / fotó: illusztráció
Még tart az aranyfakanál keresés Szentendrén
Március 23-ig tart a Keresd az aranyfakanalat gasztronómiai verseny tavaszi, utolsó fordulója Szentendrén. A vendégek így még zsűrizhetik a megmérettetésen résztvevő vendéglátóhelyeket.
A gasztronómiai verseny utolsó fordulója során az éttermek háromfogásos menüt kínálnak ajándék itallal egységesen 2890 forintért. A finomságokról pedig a vendégek el is mondhatják véleményüket, amit a nemeth.erika@szentendre.hu emalcímre küldve a megmérettetés zsűrije is figyelembe vesz.
Résztvevők:
EL MARIACHI ÉTTEREM
GÖRÖG KANCSÓ ÉTTEREM
MJAM ÉTTEREM
MŰVÉSZ ÉTTEREM
PAROLA VENDÉGLŐ
PROMENADE ÉTTEREM
TRATTORIA CARDINALE ÉTTEREM ÉS PIZZÉRIA
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
