Hírek
2016. December 06. 15:51, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Marilyn Manson, Scooter, DJ Bobo és Parov Stelar is jövőre Budapesten
Nyolc év után jövő júliusban ismét koncertet ad Magyarországon Marilyn Manson. Az amerikai sztár a Budapest Parkban lép fel 2017-ben, akárcsak az osztrák Parov Stelar, aki egy év után május 13-án tér vissza.
A provokatív, megbotránkoztató produkcióiról ismert Marilyn Manson és együttese legutóbb 2009-ben a VOLT Fesztiválon lépett fel Magyarországon. A kultikus zenész és csapata 2017. július 20-án most készülő új, SAY10 munkacím alatt futó, Valentin-napra megjelenő tizedik stúdióalbumát mutatja be a Budapest Parkban - közölték a szervezők kedden az MTI-vel.
Szintén új show-val érkezik a Parkba az elektro-szving kiemelkedő előadója, Parov Stelar (Marcus Füreder) és zenekara, ők idén is felléptek itt és a Sziget fesztiválon is. Jövőre a Burning Spider című műsorral térnek vissza. Az együttes tagjai a dzsesszkultúra világából merített inspirációk és a legmodernebb elektronikus hangminták keresztezéséből állítják elő lendületes zenei darabjaikat.
A Budapest Parkba már bejelentett jövő évi előadók között szerepel a Scooter (május 27.) és Dj Bobo (szeptember 16.) is. Ami a hazai fellépőket illeti, a Budapest Park nyitóhétvégéjén, április 28-án ad koncertet Rúzsa Magdi, az Amorf Ördögök (augusztus 4.) egyedül itt lép fel 2017-ben, színpadra lép Majka & Curtis (április 29.) és a Halott Pénz (május 20.) is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
