Hírek
2022. Október 19. 09:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Már lehet jelentkezni a zánkai Erzsébet-karácsonyra

Már lehet jelentkezni a zánkai Erzsébet-karácsonyra; a többnapos, ottalvós táborok november 21. és december 21. közötti kilenc turnusára idén mintegy 11 ezer résztvevőt várnak - tájékoztatott a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára szerdán a közösségi oldalán.
Hornung Ágnes azt írta, hogy a megújított épületeknek és programhelyszíneknek köszönhetően tavaly óta már télen is "gyermekmosollyal telhet meg a zánkai táborhely".
A diákok adventi programokon, koncerteken, cirkuszi előadáson és sportprogramokon is részt vehetnek - közölte.
Hozzátette, emellett idén öt alkalommal családi, ünnepi hétvégéket is tartanak télen a zánkai táborban. A családi turnusokba ötezren érkezhetnek.
Jelentkezni az erzsebettaborok.hu oldalról elérhető E-tábor Plusz felületen lehet.
Fotó: Erzsébettáborok.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:35, péntek | Belföld
Védelmi innovációs tanszék alakult a győri egyetemen
A védelmi innovációval és a kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozó tanszéket hoztak létre a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjában -
2025. Szeptember 19. 07:33, péntek | Belföld
Kövér László: nemzetpolitikai értelemben az elmúlt tizenöt év volt a legeredményesebb időszak
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja
A svéd nép a barátunk, a svéd kormány azonban nem Magyarország barátja - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön az X-en a svéd kormányfőnek üzenve.
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.