Hírek
2013. Június 27. 15:33, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
Ma és az egész hétvégén lesz szúnyoggyérítés Szentendrén
Szentendre teljes területén lesz ma légi szúnyogirtás, tette közzé a hírt Dietz Ferenc polgármester közösségi oldalán. Sőt emellett a Dunakanyarban az egész hétvégén várható gyérítés.
Ádáz küzdelem folyik a szúnyogok ellen az árvíz levonulta óta, rengeteg módszerrel igyekszünk védekezni a csípések ellen, de a leghatékonyabb módszer a szúnyogok gyérítése. Ez az elmúlt időszakban már megtörtént, de nem bizonyult elegendőnek, így folytatódik a küzdelem a vérszívók ellen. Dietz Ferenc polgármester közösségi oldalán elárulta, hogy ma este - ha az időjárás engedi - Szentendre teljes területén légi irtás lesz önkormányzati tartalékból.

Emellett pedig pénteken, szombaton és vasárnap - az időjárás függően – a Dunakanyarban légi és földi irtás is zajlik a katasztrófavédelmi alapból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
2026. Április 15. 07:13, szerda | Sport
Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével átvette a vezetést a Ferencváros
A Ferencváros 2-1-re legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójából elhalasztott és kedden pótolt mérkőzésén.
