Városlista
2026. február 8, vasárnap - Aranka

Hírek

2016. Április 04. 11:00, hétfő | Helyi
Forrás: Police.hu

Lopott, előzetesbe került

Lopott, előzetesbe került

A szentendrei rendőrök két vagyon elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást a 44 éves nő ellen.

Csütörtökön számoltunk be arról, hogy egy szentendrei nő március 29-én az állatkórházból lopott. Már aznap elfogták és őrizetbe is vették a Szentendrei Rendőrségen.

A gyanúsított lakásán tartott házkutatás során a rendőrök találtak egy fotós táskát, amiben egy nagy értékű fényképezőgép, objektívek, szűrők és egyéb, fotózáshoz szükséges kellékek voltak. Ezekről a nyomozók megállapították, hogy ismeretlen tettes 2015. november 20. és november 23. közötti időben egy szentendrei lakásból tulajdonította el, amelynek kapcsán a Szentendrei Rendőrkapitányság büntetőeljárást folytatott és elrendelte a tárgyak körözését. B. Judit a lopásból származó értékeket ismeretlen helyen és időben megszerezte, majd a lakásában tárolta, ezért őt a nyomozók orgazdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt is gyanúsítottként hallgatták ki.

Az illetékes bíróság 2016. április 1-jén elrendelte B. Judit előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.

2026. Február 08. 14:00, vasárnap | Életmód

Anyatej-kiegészítő tápszereket hívott vissza a Müller

Anyatej-kiegészítő tápszertermékek visszahívását kezdeményezte a forgalomból a Müller Drogéria Magyarország Bt. - közölte a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) szombaton az MTI-vel.