Hírek
2012. Július 26. 13:51, csütörtök |
Sport
Forrás: Lódi Renáta, az MTI különtudósítója jelenti
London 2012 - Ki gyújtja meg a lángot?
A pénteki ünnepélyes megnyitó közeledtével egyre izgalmasabbá válik a kérdés, vajon ki gyújtja meg a lángot az XXX. nyári olimpián, Londonban. A brit fogadóirodák nyereményszorzói alapján a legendás evezős, Sir Steve Redgrave a legesélyesebb.
A szigetországban rendkívül népszerű, 50 éves sportember 1984 és 2000 között sorozatban öt ötkarikás játékokon nyert aranyérmet Nagy-Britanniának kormányos nélküli kettesben és négyesben. A második az esélyesek listáján a 83 esztendős Sir Roger Bannister, aki sportszempontból arról nevezetes, hogy elsőként futotta le négy percen belül az egymérföldes távot. Akik rájuk fogadnak, minimális nyereményre számíthatnak.
A futballsztár David Beckham négyszeres pénzt érhet a rá tippelőknek, a tízpróbában kétszeres olimpiai bajnok, volt világcsúcstartó Daley Thompson szerepvállalását pedig hétszeres oddsszal adják. Arra is lehet fogadni, hogy a brit királyi család egyik tagja gyújtja meg a lángot, ha így történik, az nyolcszoros nyereményt hoz majd.
A lista végén Eddie Edwards, ismertebb nevén "Eddie, a Sas" áll, rá 500-as nyereményszorzóval lehet tippelni. A brit síugró 1988-ban, a Calgaryban rendezett téli játékokon vált világhírűvé, miután teljesen amatőrként normál- és nagysáncon is elindult, és - szinte az életéért küzdve, az utolsó előttitől is jelentősen elmaradva - utolsó lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
