Hírek
2023. Február 22. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Letartóztatták egy kilenc éve elkövetett gyilkosság gyanúsítottjait
Egy 51 éves nőt és egy 28 éves férfit gyanúsít a rendőrség egy 2014-ben elkövetett \"életellenes bűncselekménnyel összefüggésben\", a bíróság elrendelte a letartóztatásukat - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei rendőrség.
A főkapitányság azt írta, hogy halált okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást M. Milán és M. Milánné ellen.
Ismertetésük szerint a nyomozást idén januárban kezdték el a rendőrök, miután "bűnügyi információ merült fel arról", hogy kilenc évvel korábban, közös győri tartózkodási helyükön olyan súlyosan bántalmaztak egy fiatal lányt, hogy a sértett életét vesztette, majd a holttestet egy Győr környéki helyen elásták.
A férfit és a nőt a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették, a bíróság elrendelte letartóztatásukat - tették hozzá.
A rendőrök február 16-án Győr külterületén, egy erdős területen tetemkereső kutyákkal és talajradar segítségével megkezdték az áldozat holttestének felkutatását, ami ez idáig nem vezetett eredményre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról
Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
