Városlista
2025. január 15, szerda - Lóránt

Hírek

2021. Március 10. 16:08, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Letartóztatták az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt

Letartóztatták az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt

Letartóztatta az élettársa megölésével gyanúsított tiszavárkonyi nőt a Szolnoki Járásbíróság, a döntés végleges - tájékoztatta a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.

Az eddigi adatok szerint a 43 éves nő és élettársa március 6-án este erősen ittasan tértek haza otthonukba. Hamarosan összevesztek, majd a nő felkapott egy tizennyolc centiméter hosszú pengéjű konyhakést és többször megszúrta párját. Az egyik szúrás a férfi mellkasába, egy másik a hasába hatolt, de több szúrás érte a karját és a hátát is - közölte a főügyészség.

A nő magára hagyta az eszméletlen sértettet, átszaladt a közelben lakó édesanyjához, aki értesítette a mentőket. A férfi azonban a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Január 14. 07:20, kedd | Belföld

Nagy Márton szerint új aranykor köszönthet be az amerikai-magyar kapcsolatokban

Az amerikai és a magyar kapcsolatokat új alapokra kell helyezni, a kétoldalú viszonyban új aranykor köszönthet be - mondta hétfőn közzétett Facebook- videójában Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter.

2025. Január 14. 07:19, kedd | Belföld

OH: január 20-ig lehet kérelmezni az iskolakezdés halasztását

Legkésőbb január 20-a éjfélig lehet beadni a tankötelezettség kezdő időpontjának halasztásáról vagy korábbi megkezdéséről szóló kérelmeket - közölte az Oktatási Hivatal (OH) hétfőn az MTI-vel.

2025. Január 14. 07:18, kedd | Belföld

János Zsigmond-díjjal tüntették ki Kövér László házelnököt Kolozsváron

János Zsigmond-díjjal tüntette ki Kövér Lászlót, az Országgyűlés elnökét a Magyar Unitárius Egyház hétfőn este Kolozsváron, a vallásszabadság napja alkalmából tartott ünnepi istentiszteleten.