Hírek
2016. Január 28. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI - fotó:illusztráció
LED-es csokor és más újdonságok a hétvégi Esküvői Kiállításon
Telefontöltőről tölthető LED-es ékszercsokorral, a legújabb esküvői ruha- és sminktrendekkel, a legjobb esküvői zenékkel és helyszínekkel,
de a leggyakoribb esküvői bakikkal is megismerkedhetnek az érdeklődők 12. Esküvői Kiállításon a Papp László Budapest Sportarénában szombaton és vasárnap.
Az elmúlt évekhez hasonlóan az idei menyasszonyiruha-kínálatban is megtalálhatók lesznek a neves külföldi divatcégek és a magyar tervezők legújabb modelljei: többek közt Tarjáni Andrea és Lovász Márta tervezők divatbemutatóját láthatja a közönség.
Az érdeklődőket cukrászdák, autókölcsönzők, dekorációk és kiegészítők gazdag választéka várja, utóbbiak között szerepel például a világító menyasszonyi ékszercsokor, a tavalyi "csodacsokrok" továbbfejlesztett változata, amely LED-es lámpáinak köszönhetően több mint egy napig képes világítani, és miután lemerül, telefontöltővel azonnal tölthető. A strasszokkal, brossokkal, gyöngyökkel, ékszerekkel, de akár tollakkal és tüllel díszített egyedi csokrok karakterét a szaténszalagokból készült virágok adják, bármilyen dekorációhoz és ruhához illeszkednek, lakásdíszként is megállják a helyüket és környezetkímélők.
A nagyszabású kiállításon fellép a Group'N'Swing együttes és a Wedding Project Band, ötleteket ad az esküvői frizurákhoz a Marilyn Dream Hair fodrászat, a Ceremóniamester Szövetség képviselőjének előadása pedig a leggyakoribb esküvői bakikra hívja fel a figyelmet. Mindezek mellett társastánc-bemutatók is színesítik a programot, a látogatók között pedig a két nap során luxus kozmetikai csomagokat, könyveket, ruhakölcsönzési utalványokat, fotóajándékokat és kiegészítőket sorsolnak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
