Hírek
2015. Február 18. 13:41, szerda |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin
Kulináris kódex

Fánkok éjszakája a könyváruházban
Jövő hét pénteken, azaz február 27-én este 18.00 órától várja a Könyvtárellátó a gasztronómia, pontosabban a fánkok szerelmeseit. A Könyvtárellátó fővárosi üzlete, a Kódex Könyváruház (1054 Budapest, Honvéd utca 5.) alakul át pár órára a kulináris élvezetek helyszínévé – a tervek szerint inkább hagyományteremtő, mint rendhagyó módon.
Milyen versenyre?
Az eseményre történő belépőt, mely 1500 forintba kerül, bárki kiválthatja házi készítésű fánkkal, lekvárral vagy pedig valamilyen párlat, likőr benevezésével a versenyre.
Azok között ugyanis, akik házi sütésű fánkkal váltják meg belépőjüket a színes programokkal tűzdelt eseményre, értékes nyereményeket sorsol ki a Könyvtárellátó. Az értékelés joga leginkább a közönségé – tehát a csemegézés megengedett, sőt ajánlott – illetve a meghívott szakemberé – Bezselics Ildikó, újságíró, gasztroblogger személyében. Folytatás…
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld
NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje
Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld
Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen
A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.