Hírek
2013. Május 03. 09:30, péntek |
Helyi
Forrás: MTI / legifoto.hu
Korlátozások, torlódások várhatók hétvégén az Árpád hídon
Mossák a hétvégén az Árpád hidat, emiatt forgalomkorlátozásra, torlódásra kell készülni - közölte a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Közleményük szerint szombaton és vasárnap reggel fél héttől délután fél kettőig egy-egy forgalmi sáv részleges lezárása mellett mossák a hidat. Szombaton a híd déli (Budáról-Pestre vezető), vasárnap az északi (Pestről-Budára vezető) oldalának tisztítását végzik el.
A jelzett időszakokban torlódások várhatók - hívta fel a figyelmet a közterület-fenntartó.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Felszólította Kubát az amerikai elnök
Donald Trump amerikai elnök az Egyesült Államokkal való megegyezésre szólította fel Kubát, miután az elveszítette legnagyobb támogatójaként Venezuelát.
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Rómában rendkívüli biztonsági készültséget rendeltek el a Termini-pályaudvarnál migránsok támadásait követően
Tovább erősítették a katonák és rendőrök jelenlétét az olasz főváros központi vasútállomásánál, miután a Termini-pályaudvarnál migránsok egy csoportja több embert is megtámadott - közölték a hatóságok vasárnap.
