Hírek
2014. Február 21. 08:35, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/Vajda Lajos Stúdió
Könyvpremier ma Szentendrén - Sajna de Mahorkai vacsora
Hann Ferenc A Sajna de Mahorkai vacsora című könyvének premierje várja ma, február 21-én, pénteken 17 órakor Szentendrén, a Fő téri Korona étteremben az érdeklődőket.
A válogatott művészeti írások és versek gyűjteményét Doboss Gyula irodalomtörténész és a szerkesztő, Wehner Tibor mutatja be. Az esemény házigazdája Szondi György kiadóvezető. Közreműködik a WindSingers Énekegyüttes. A könyv a helyszínen kedvezményesen vásárolható meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 30. 13:00, csütörtök | Életmód
Sűrítik a hajójáratokat Fonyód és Badacsony között a hosszú hétvégén
A májusi első, hosszú hétvégén sűrűbben közlekednek a menetrend szerint járó hajók Fonyód és Badacsony között - közölte a Balatoni Hajózási (BAHART) Zrt. a honlapján.
