Hírek
2013. Szeptember 29. 11:35, vasárnap |
Külföld
Forrás: webhir.com
KIIRTOTTA CSALÁDJÁT A 14 ÉVES FIÚ
Egyelőre nem tudni mi vitt rá egy amerikai tinédzsert arra, hogy kivégezze szeretteit. A srác rájuk gyújtotta a házat.
Péntek éjszaka felgyújtotta a családi házukat a tizennégy éves Sam Vonachen, aki a mai napig nem adott magyarázatot a tettére. A gyorsan terjedő lángok elől nem tudott elmenekülni húga, Audrey és a 47 éves édesanyja Karia sem, mindketten súlyos égési sérülésekkel és füstmérgezéssel kerültek kórházba, de a gondos orvosi kezelések ellenére sem tudták megmenteni az életüket.
A családfő, Steneven túlélte a vészt, ő kiugrott az első emeleti teraszról, könnyebb sérüléseket szenvedett. A helyszínre érkező tűzoltók Samet az udvaron találták, mindenki azt hitte, hogy ő is kimenekült a házból, de később kiderült, hogy csak addig volt bent, amíg tüzet rakott. A vizsgálatok szerint egy hosszabbítóra locsolt éghető folyadékot, hogy a tűzvizsgálók azt higgyék elektromos zárlat okozta a bajt. A fiút letartóztatták, kétrendbeli előre megfontolt emberöléssel és gyújtogatással vádolják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:04, hétfő | Külföld
Forrnak az indulatok az USA-ban, miután lelőttek egy tüntetőt
Alapos vizsgálatot ígért Kristi Noem amerikai belbiztonsági miniszter vasárnap, miután egy nappal korábban egy határőrségi ügynök dulakodás után lelőtt egy tüntetőt, aki a feltételezés szerint fegyverrel fenyegetőzött.
2026. Január 24. 08:14, szombat | Külföld
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé – jelentette be Donald Trump amerikai elnök, ugyanakkor reményét fejezte ki, hogy nem lesz szükség a hajók bevetésére.
2026. Január 22. 07:38, csütörtök | Külföld
Az EU-Mercosur-megállapodás jogszerűségét vizsgáltatja az Európai Parlament
Úgy döntött az Európai Parlament szerdán, hogy kikéri az Európai Unió Bíróságának jogi véleményét, összhangban áll-e az EU-Mercosur-megállapodás az uniós alapszerződésekkel.
2026. Január 22. 07:33, csütörtök | Külföld
Grönland - Nem lépnek életbe február 1-jétől az amerikai vámok
Nem lépnek életbe február elsejétől a Grönlanddal kapcsolatos vita miatt kilátásba helyezett amerikai importvámok nyolc európai országgal szemben
