Hírek
2013. Május 24. 15:25, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kiégett egy busz, lezárták a 82-es főutat Veszprém megyében
Kiégett egy busz pénteken Csesznek mellett, senki sem sérült meg, de a műszaki mentés idejére a 82-es főutat teljes szélességében lezárták - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese az MTI-vel.
Lukács Krisztián elmondta: a 49 egyetemistát szállító buszban Csesznek közelében vették észre, hogy a jármű hátuljából fekete füst száll fel. A fiatalok leszálltak, a csomagjaikat kivették a buszból, amely később lángra kapott és teljesen kiégett.
A tüzet a veszprémi és a zirci tűzoltók eloltották, de busz forgalmi akadályt képez, ezért a mentés idejére teljesen lezárták a 82-es főút ezen szakaszát - tette hozzá az ügyeletes. Tájékoztatása szerint senki sem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 23. 07:44, szerda | Kék hírek
Rendőrség: 450 ittas sofőr ellen intézkedtek húsvétkor
A húsvéti ünnepek négy napja alatt 450 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.