Hírek
2017. Január 27. 17:06, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kicsalt 173 milliót 59 embertől a Győr környéki nő
Negyvennyolc rendbeli sikkasztás gyanúja miatt előzetes letartóztatásba került egy 51 éves, Győr környéki nő, aki összesen százmillió-ötszázezer forintot vett át ügyfeleitől tehermentes ingatlanok megszerzésére
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t. A nő egy kft. vezetőjeként 2015 nyara és 2016 októbere között vételár vagy foglaló jogcímen vette át ügyfeleitől ingatlanok megszerzésére a pénzt, de az ingatlanok nem lettek tehermentesek és azokhoz nem jutottak hozzá a vásárlók.
Gál Katalin, a főügyészség szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a pénzt a nyomozók még keresik.
A Győri Járásbíróság a szökés, bűnismétlés és a tanúk befolyásolásának veszélye miatt helyezte előzetes letartóztatásba a nőt.
A főügyészség januárban egy másik ügyben vádat emelt egy győri székhelyű kft. vezetője ellen, aki ingatlanmegszerzésre 59 alkalommal összesen 173 millió forintot csalt ki ügyfeleitől. A szóvivő közlése szerint ez a vádlott és a mostani ügy gyanúsítottja kapcsolatban állt egymással.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
