Hírek
2013. Július 27. 12:39, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI
Ketten súlyosan megsérültek egy Veszprém megyei balesetben
Két ember súlyosan megsérült, amikor egy motor és egy személyautó ütközött össze Veszprém megyében, az M7-es és a 71-es főút találkozásánál szombaton.
Novák Judit elmondta: mindkét sérült a motoron ült, mindketten súlyos mellkasi sérüléseket szenvedtek.A helyszínelés idejére félpályás útlezárás van érvényben a 71-es úton, az autópálya-csomópontnál - közölte a Veszprém Megyei rendőr-főkapitányság szóvivője, Dömölki Zsolt az MTI-vel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
