Hírek
2021. Január 07. 16:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Két drogdílert vettek őrizetbe Budapesten
Őrizetbe vettek a rendőrök két drogdílert, akinél az ellenőrzéskor és a házkutatáskor több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
A rendőrségi honlapon azt írták: hétfőn megállítottak egy autóst a Széchenyi rakparton, a 34 éves férfinél az intézkedéskor kábítószergyanús anyagot találtak, ezért előállították. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi kereskedelmi céllal szerzett kábítószert.
Az eljárásban a nyomozók egy másik feltételezett terjesztőt, egy 46 éves nőt is elfogtak a XIII. kerületben - tették hozzá.
A nyomozók a férfi és a nő lakásán házkutatást tartottak, amelynek során több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot és az árusításhoz használt mintegy kétezer simítózáras műanyag tasakot foglaltak le.
A 34 éves férfit és a 46 éves nőt a rendőrök kábítószer-kereskedelem miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket és kezdeményezték letartóztatásukat - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
