Hírek
2017. Október 30. 13:45, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/met
Kékestetőn havazik
Kékestetőn havazik, fagypont alatti a hőmérséklet – közölte hétfőn délben az Országos Meteorológiai Szolgálat Facebook-oldalán.
Kékestetőn erős szél és hózápor van, foltokban megmarad a hó. A hőmérséklet mínusz 0,2 Celsius-fok. Kékestetőn kívül Bánkútról is jelezték, hogy hókristályok hullanak – írták.
A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint hétfőn gomolyfelhős, napos idő várható, helyenként futó zápor, a hegyekben hózápor valószínű. Kedden napközben néhol kisebb eső is előfordulhat, másutt többnyire napos idő várható több-kevesebb gomolyfelhővel. Emellett továbbra is sokfelé megerősödik, több helyen viharossá fokozódik a szél. Kedden is lehetnek erős széllökések.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet mínusz 4 és plusz 3 fok között valószínű, fagy főként délnyugaton és északkeleten valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 7-12 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
