Hírek
2016. Március 21. 14:15, hétfő |
Helyi
Forrás: Szentendre Önkormányzata
Kedvezőbb hajó- és buszmentrend
Kedvezőbb hajómentrendet alakítanak ki Szentendre és Visegrád között, valamint hétvégi buszjáratot indítanak Szentendre és Dömörkapu között.
A főszezonban – júliusban és augusztusban – idén nyáron is közlekedik a Szentendre–Visegrád hajójárat, ráadásul a tavalyinál kedvezőbbre alakított menetrenddel, ugyanis a hajó 17:30-kor indul vissza Visegrádról. A korábban megszüntetett hajóállomások – Szigetmonostor, Dunabogdány, Horány, Surány, Verőce, Zebegény, Szob – visszaállítására egyelőre még nem került sor.
Közeledik a nyári időszámítás időszaka, indul a Szentendre–Dömörkapu hétvégi buszjárat, amely csak abban az esetben közlekedik (Szentendre i. 9:10, Dömörkapu i. 17:25), ha a járatra a menetjegyet a Volánbusz bármely pénztárában elővételben megváltották. Kiváló családi program busszal Pilisszentlászlóra utazni, onnan a közforgalom elől lezárt erdei műúton lesétálni a Bükkös-patak völgyébe, azon át Dömörkapura, s onnan a késő délutáni busszal visszatérni Szentendrére.
Fotó: panoramio.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
