Hírek
2013. Május 17. 09:22, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
Kedvezménykártya az Ipartestülettől Szentendrén
Kedvezménykártyával engedménnyel vásárolhatunk illetve vehetjük igénybe a szolgáltatásokat a Szentendrei Kistérségi Ipartestület tagjainak üzleteiben, köszönhetően a szervezet új kezdeményezésének.
Kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosító tagsági rendszert alakított ki a Szentendrei Kistérségi Ipartestület tagjai és pártoló tagjai számára, amelynek keretében a tagok egymás üzleteiben kedvezményes áron vásárolhatnak, illetve szolgáltatásaikat kedvezményes áron vehetik igénybe. Ezt a lehetőséget ráadásul magánszemélyek részére is biztosítja az ipartestület.
A kedvezménykártya igényléséhez csupán ki kel töltenie a jelentkezési űrlapot és befizetni az éves díjat, melyek a következőek:
Rendes tagsági díj (vállalkozók részére): 14.400 Ft
Pártolói tagjaink (magánszemélyek) részére: 3.000 Ft
„Tagjaink névre szóló tagsági kártyát kapnak, melyet az ipartestületi tagok üzleteiben történő vásárláskor, illetve tagjaink által nyújtott szolgáltatások igénybevételekor felmutatva adott vállalkozó által meghatározott mértékű kedvezményt kapnak, melynek mértéke honlapunkon a vállalkozói adatbázisban („tagjaink” menüpont alatt) az illető cég vagy vállalkozó adatlapján fel van tüntetve” – olvasható a szervezet honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 27. 07:39, csütörtök | Életmód
Öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdetett az MVM
Az ünnepi időszakra időzítve, több mint öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdet lakossági ügyfelei számára az MVM - közölte a társaság a Facebook-oldalán szerdán.
