Hírek
2016. Augusztus 06. 10:00, szombat |
Helyi
Forrás: Visegrád Önkormányzata
Kárpátia koncert

Augusztus 7-én, vasárnap este fél kilenctől a Kárpátia zenekar koncertezik a visegrádi Rendezvénytéren.
A 2003-ban alakult magyar nemzeti rockot játszó együttes saját szervezésű koncerttel látogat el Visegrádra.
A Kárpátia ír saját számokat és feldolgoz régi magyar dalokat is. A témát tekintve történelmi események, esetleg egy-egy könyv a megihletőjük.
A koncertet belépőjeggyel lehet megtekintei, jegyelővételre a Visegrádi Turisztikai Információs Irodában vagy a Mátyás Király Művelődési Ház és Könyvtárban van lehetőség.
Helyszín: Visegrád, Rendezvénytér
Időpont: augusztus 7., vasárnap 20.30
Fotó: koncert.hu
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Október 13. 07:53, hétfő | Sport
Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel
Neymar az FC Barcelona után az Inter Miami labdarúgócsapatában ismét együtt játszhat Lionel Messivel és Luis Suárezzel - írta a Daily Mail.